środa, 10 stycznia 2018

PROGRAM WOŚP "RATUJEMY I UCZYMY RATOWAĆ"

W związku ze zbliżającymi się feriami i ważnym dla wszystkich bezpieczeństwem, dziś przystąpiliśmy do programu  Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy "Ratujemy i uczymy ratować". Poznaliśmy doktora Kręciołka, który opowiedział nam, jak należy zachować się w czasie udzielania pierwszej pomocy. Dziś było o prawidłowej rozmowie przez telefon z dyspozytorem Pogotowia Ratunkowego :) 


SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYSTĘPU Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
Szanowni Rodzice
W dniu 17 stycznia 2018r. uczniowie naszej klasy występują MDK „Batory” z okazji Dnia Babci i Dziadka. Występ naszej klasy jest pierwszy i dlatego proszę, aby dzieci przyszły o godz. 16.45 do MDK.
Chłopcy ubrani są w białe koszule i ciemne spodnie.
Dziewczyny białe rajstopy, białe koszulki (T-shirty mogą być te z kultury fizycznej). Bluzki zamienione zostały na koszulki, ponieważ wszystkie dziewczynki nie posiadają takich samych bluzek J. Każda dziewczynka dostanie ode mnie spódniczkę, którą założy do występu.
 PROSZĘ, ABY DZIECI MIAŁY BUTY DO PRZEBRANIA – CHODZI O TO, ABY NIE STAŁY NA SCENIE W ZIMOWYCH BUTACH J
Po występie każdy uczeń przechodzi do swoich dziadków/rodziców a elementy ubrania (spódniczki, muszki itp.) , które dostanie ode mnie, przynosi na następny dzień do szkoły. BARDZO PROSZĘ, ABY WYCHODZĄC Z DZIEĆMI Z MDK PO WYSTĘPACH  ZGŁOSIĆ  TEN FAKT  DO MNIE – CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO DZIECI.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz